Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

DETAY BOYA VE YÜZEY HAZIRLAMA TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTi

Özel sektörde özellikle raylı taşıtlar sektöründe birçok firmaya danışmanlık ile başlayan firmamız artan talep ve görülen lüzum üzerine imalata yönelmiş olup sektörün öncü firmalarına imalat ve onarım alanlarında hizmet vermiş,vermeye de devam etmektedir.

 2015 yılı içersinde  faaliyetlerini raylı taşıtların bakım onarımı alanında devam ettiren ADA-RAY İNŞ.MAK.ELEK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile güç birliği yaparak faaliyetlerini ortak yürütme kararı almış olup bu birliktelikten doğan güç ile faaliyetlerine kararlılıkla devam etmektedir.

Arifiye/SAKARYA Organize Sanayi girişi lokasyonunda 3500 m2 alana taşınan firmamız,yatırımlarını müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre planlamış hızlı bir şekilde entegrasyonunu sağlamaktadır.Mevcut sahamızda boyahanemiz,yüzey hazırlama kabinlerimiz,boya hazırlama ve miksaj odamız,kalite test birimi ve cihazlarımız ile sektör paydaşlarına hizmet vermekteyiz.

18 metre kumlama kabinimiz devamında aynı ölçülerde astar,ve yüzey hazırlama kabininin yanı sıra 18 metre bir boyahane yatırımızda hızlı bir şekilde devam etmektedir.     

Firmamız raylı taşıtlar alanında çeken çekilen her tür ve cins araçların bakım-onarım,kaporta-kaynak,şasi düzeltme,taşlama,izolasyon-mastikleme,yüzey hazırlama,astarlama,son kat boya,pasta polish İşlemleri başta olmak üzere yardımcı işler noktasında da eğitim ve sertifikasyonu olan ve rutin eğitimleri sektör bazında devam eden tecrübeli ve uzman kadrosu ile devam etmektedir.

Firma bünyesinde çalışan kadromuzun en önemli ve diğer firmalardan ayrılan özelliğimiz raylı taşıtlar alanındaki mesleki tecrübe ve uzun yıllardır birlikte çalışıyor olmamızdır.

İş güvenliği ve İşçi sağlığı noktasında kanun nezdinde belirlenen tüm normlar tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.Aynı hassasiyet  maaş,SSK prim ödemeleri ,tahakkuk eden vergi vb. ödemelerde zamanında ve eksiksiz olarak yapıldığından referans ve çözüm ortaklarımız tarafından tercih sebebi  olmamızın bir göstergesidir.